KALCIKINON+TM PASKIRTIS

kalcikinon_produkto_pakuoteKalcikinon+TM maisto papildas sukurtas teisingam kalcio įsisavinimui.
Kalcikinon+TM rekomenduojamas nuo trijų metų vaikams ir suaugusiems.

  • Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti.
  • Vitaminas D3 dalyvauja kaulų ir dantų formavimosi procese, nes padeda organizmui pasisavinti kalcį ir fosforą, palaiko normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
  • Vitaminas K2 dalyvauja kaulų, dantų mineralizacijos procese, padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę. Jis paskatina osteoblastų vykdomą mineralizacijos procesą, todėl yra reikalingas normalios kaulo struktūros formavimui bei palaikymui.

Kodėl reikia rūpintis kaulų sveikata?

Kaulinis audinys yra sudarytas iš kaulinių ląstelių ir kietos kalcio fosfatu bei kalcio karbonatu mineralizuotos tarpląstelinės medžiagos, suteikiančios kaulams tvirtumą. Kaip ir visame organizme, taip ir kauluose nuolat vyksta gamybos ir irimo procesai. Kaulų ląstelės, vadinamos osteoklastais, ardo seną ir pažeistą kaulo audinį, o kitas ląstelių tipas – osteoblastai gamina ir formuoja naują kaulinį audinį. Osteoblastai išskiria baltymą osteokalciną, kuris geba prisijungti kalcį.

Kaulų sveikatai labai svarbus teisingas balansas tarp osteoklastų inicijuoto ardymo proceso ir osteoblastų kaulo gamybos proceso. Ši pusiausvyra gali sutrikti dėl įvairių priežasčių, pvz kalcio, specifinių vitaminų trūkumo maiste, hormonų pusiausvyros pakitimų menopauzės laikotarpiu ar po kiaušidžių pašalinimo. Tuomet, kaulai praranda tankį ir masę, tampa trapesni, greitai lūžta nuo menkos traumos. Tokia būklė vadinama – „tyliąja epidemija“, nes vystosi nepastebimai ir žmogus sužino, kad turi šią problemą, tik įvykus kaulų lūžiui. Ši būklė ypač pavojinga vyresniojo amžiaus žmonėms. Tarptautinio kaulų tankio mažėjimo fondo duomenimis, kaulinės masės mažėjimas išsivysto 1 iš trijų moterų ir 1 iš penkių vyrų, vyresnių nei 50 metų amžiaus.

Žmogaus kaulų augimas ir mineralizacija vaikystėje ir paauglystėje yra intensyviausi. Maksimali kaulų masė pasiekiama apie trisdešimtuosius metus. Vėliau kaulų masė vis mažėja; moterims kaulų masės mažėjimą dar paspartina hormonų pokyčiai artėjant menopauzei ir menopauzės metu.

Teigiama, kad kaulų tankio mažėjimo problemos išsivystymo galimybė labai priklauso nuo to, kiek mineralų kauluose buvo sukaupta jaunesniame amžiuje, todėl bet kuriame amžiaus tarpsnyje labai svarbu net tik gaunamas su maistu kalcio kiekis, bet ir normali kalcio apykaita organizme, kuriai didelę reikšmę turi vitaminai D ir K.

Remiantis mūsų sukauptomis žiniomis, patirtimi bei moksliniais duomenimis buvo sukurtas produktas Kalcikinon+TM, kurio sudėtyje esančios veikliosios medžiagos: kalcis (kalcio karbonato pavidalu), vitaminas D3 (cholekalciferolis) ir vitaminas K2 (vitaminas K2 MK-7)  yra svarbios kaulams. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) yra patvirtinusi, kad vitaminas K ir kalcis reikalingi normaliai kaulų būklei palaikyti, o vitaminas D svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui.

Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) yra patvirtinusi, kad vitaminas K ir kalcis reikalingi normaliai kaulų būklei palaikyti, o vitaminas D svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui.

Kur įsigyti

Visą spalio mėnesį pirkdami vieną Kalcikinon+ pakuotę el. vaistinėje "Euro vaistinė", antrąją pakuotę gausite NEMOKAMAI!